Liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II (22.10.2022) – ZAPROSZENIE

Liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II (22.10.2022) – ZAPROSZENIE

Z okazji liturgicznego wspomnienia św. Jana Pawła II zapraszamy do wzięcia udziału w nabożeństwie i Mszy Świętej w naszym kościele, a także w wieczorze z myślą i nauczaniem Papieża Polaka. Uroczystości odbędą się w sobotę, 22 października br.:

– godz. 18.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Wierni mogą przekazywać, do zakrystii, intencje modlitewne napisane na kartkach. Intencje te zostaną odczytane podczas nabożeństwa.

– godz. 18.30 – Msza Święta z indywidualnym błogosławieństwem relikwiami krwi św. Jana Pawła II.

– godz. 19.30 (Aula im. św. Jana Pawła II) – „Wieczór ze św. Janem Pawłem II”. Zostaną odczytane lub odtworzone wypowiedzi św. Jana Pawła II skierowane do dzieci, młodzieży, dorosłych i starszych. Spotkanie poprowadzą Dorota Abdelmoula z Dykasterii ds. Świeckich, Rodziny i Życia oraz Michał Kłosowski, Zastępca Redaktora Naczelnego „Wszystko Co Najważniejsze”. Śpiew podczas spotkania będzie animowany przez Chór „Gaudium Poloniae” działający przy naszym kościele. Na Auli przewidziany jest poczęstunek dla uczestników spotkania. Wstęp jest wolny.